Rolety materiałowe

Strona główna » Oferta » Rolety materiałowe » Rolety materiałowe
Rolety materiałowe

Rolety materiałowe to obecnie najpopularniejsza forma osłon przeciwsłonecznych. Ograniczają dopływ śwatła do pomieszczenia, chronią przed nadmienym nasłonecznieniem i jednocześnie stanowią element dekoracji wnętrz. Oferując szeroką gamę systemów oraz bardzo duży wybór tkanin jesteśmy w stanie zasłonić każde okno i zadowolić każdego klienta.

ROLETY DZIEŃ – NOC

Rolety Dzień – Noc są nowatorskim i bardzo funkcjonalnym systemem dekoracji i zaciemniania okien. System charakteryzuje się podwójnie prowadzonym materiałem w poziome paski. Rozwiązanie to pozwala na regulację stopnia zaciemnienia wnętrza w zależności od pory dnia czy pogody.

Rolety materiałoweRolety dzień i noc

ROLETY W PROWADNICACH

Rolety w prowadnicachRolety w prowadnicach to eleganckie rozwiązanie na potrzeby nowoczesnego budownictwa. Szeroki wybór kaset i prowadnic pozwala na dopasowanie do większości systemów okiennych nadając pomieszczeniu atrakcyjny wygląd. Dostępne są również rolety w kolorach drewnopodobnych

ROLETY WOLNOWISZĄCE MINI

ROLETY WOLNOWISZĄCE MINISystem Mini LUX to proste w montażu rolety z prowadzeniem żyłkowym. Niewielkie gabaryty sprawiają, że roleta może być wykorzystana w wielu aranżacjach, przy zachowaniu wysokiej estetyki wnętrza. O popularności tego sytemu decydują walory użytkowe połączone z niskim kosztem.

ROLETY WOLNOWISZĄCE

ROLETY WOLNOWISZĄCERolety wolnowiszące  to najprostszy w obsłudze i motażu system osłonowy. Klasyczny wygląd oraz możliwość wykonania rolet o dużuch gabarytach sprawiają, że są one bardzo popularnym wyrobem.

ROLETY DO OKIEN DACHOWYCH

ROLETY DO OKIEN DACHOWYCHSystem DEKOLUX to wysokiej jakości wyrób dopasowany do wszystkich dostępnych modeli okien dachowych. Roleta posiada mechanizm sprężynowy, który pozwala zatrzymać ją na dowolnej wysokości. Maskownica i prowadnice wykonane są z aluminium i dostępne w kolorach: jasnej sosny, ciemnej sosny, białym oraz srebrnym.

PLISY

PLISYŻaluzja plisowana to elegancka i funkcjonalna zasłona przeciwsłoneczna, która zapewnia pomieszczeniu unikalny i niepowtarzalny wygląd. System pozwala na zsuwanie żaluzji zarówno w górę jak i w dół oraz wykorzystanie w jednej osłonie dwóch całkiem różnych tkanin. Układająca się w harmonijkę tkanina sprawia, iż jest to   idealnie rozwiązanie do okien o nietypowych kształtach (trójkąty, trapezy, półkola).

VERTICALE

VERTICALEVerticale to idealne rozwiązanie do pomieszczeń z dużymi oknami. Mogą stanowić alternatywę dla zasłon i kotar w biurach, hotelach, szkołach a także domach i mieszkaniach. Pozwalają sterować ilością promieniowania słonecznego dostarczanego do pomieszczenia, jednocześnie podnosząc poczucie komfortu i przytulności. Bogata kolorystyka i różnorodność materiałów pozwala dopasować je do wszelkiego rodzaju wnętrz.Kontakt Olsztyn

10-686 Olsztyn, ul. Burskiego 24
(wejście od ulicy Wilczyńskiego)

tel.: 89 543 83 72
kom.: 506 083 769

e-mail: info@okna.olsztyn.pl

Kontakt Kętrzyn

11-400 Kętrzyn, ul.Wojska Polskiego 14A

tel./fax: 89 751 11 13
kom.: 510 054 436

e-mail: ketrzyn@okna.olsztyn.pl

PLUS dla Ciebie
Plus dla Ciebie
ZADOWOLENIE NASZYCH KLIENTÓW
JEST NASZĄ SATYSFAKCJĄ!