Okna drewniane

Strona główna » Oferta » Okna » Okna drewniane
Okna drewniane

Okna drewniane to optymalny wybór dla klientów ceniących szlachetność i naturalność materiału. Wykonane są ze starannie wyselekcjonowanego drewna sosnowego, mahoniowego (meranti) bądź dębowego klejonego warstwowo. Poddawane są technologicznej obróbce według restrykcyjnych standardów europejskich, co gwarantuje produkt o niepodważalnej jakości i wysokich parametrach technicznych.

Duża swoboda przy obróbce drewna pozwala na tworzenie różnorodnych, niedostępnych w innych systemach kształtów takich jak: łuk gotycki, wole oko czy koło. Dowolność kolorystyczna oraz duża gama elementów ozdobnych jak okapniki, szprosy czy listwy ślemienne  pozwala na wkomponowanie okien w każdą elewację, również obiektu zabytkowego spełniając przy tym kryteria wyznaczone przez konserwatora zabytków.

OKNA DREWNIANE SOFT-LINE 68 , 78, 88

OKNA DREWNIANE SOFT-LINE 68 , 78, 88Okna soft-line to najpopularniejszy produkt z szerokiej oferty okien drewnianych. Stabilna konstrukcja pozwala na wykonywanie okien i drzwi otwieranych lub przesuwanych o dużych gabarytach. Występują w kilku szerokościach zabudowy 68, 78 i 88 mm co daje możliwość zastosowania 2, 3 a nawet 4 szybowych pakietów szkła, pozwalających na optymalny dobór parametrów termicznych i akustycznych gotowego okna. Szeroka gama elementów wykańczających w połączeniu z dowolną, ograniczoną tylko dostępnością powłok lakierniczych kolorystyką pozwala na stworzenia stolarki okiennej dokładnie dopasowanej do gustu i preferencji klienta.

OKNA DREWNIANE SKRZYNKOWE

OKNA DREWNIANE SKRZYNKOWEOkna skrzynkowe to swoiste połączenie tradycyjnej konstrukcji z parametrami nowoczesnych okien. Stworzone zostały głównie z myślą o obiektach zabytkowych, gdzie często kryteria konserwatorskie narzucają właśnie taki typ okien. Konstrukcja pozwala zachować istniejące wymiary ramiaków, słupków, ślemion, szczeblin, okapników i zdobień w postaci kapitieli oraz listew przymykowych. Możemy w ten sposób przy zachowaniu zabytkowego charakteru elewacji cieszyć się komfortem użytkowania produktu o wysokich parametrach termicznych i akustycznych.

OKNA DREWNIANE SLIDING SASH

OKNA DREWNIANE SLIDING SASHOkna SLIDING SASH to konstrukcja działająca w systemie przesuwnym góra-dół, która oszczędza przestrzeń użytkową wewnątrz pomieszczenia. Ruch skrzydeł wspomagany jest umieszczonymi po bokach sprężynami. Okna moga być wyknane z różnego rodzaju drewna i wykończone lakierami z szerokiej palety kolorów. Okna powstały z myślą o rynku amerykańskim i brytyjskim, ale ich zalety potwierdza rosnąca sprzedaż również na rynku polskim.

OKIENNICE

OKIENNICEOkiennice drewniane, wykonane według najnowszych technologii i z zastosowaniem nowoczesnych okuć nadają elewacji tradycyjny stylowy charakter. Mogą być wykonane z drewna sosnowego lub dębowego jako elementy jedno lub dwuskrzydłowe, a w przypadku szerokich okien również wieloskrzydłowe składane w harmonijkę. Występują w szerokiej gamie wzorów, bogatej kolorystyce i różnych kształtach, co pozwala dopasować je praktycznie do każdego okna. W zależności od preferencji mocowane są do ościeżnicy okna lub do ściany. Poza walorami estetycznymi stanowią skuteczną ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem, silnymi wiatrami oraz niskimi temperaturami. Okiennice mogą być sterowane ręcznie lub automatycznie.Kontakt Olsztyn

10-686 Olsztyn, ul. Burskiego 24
(wejście od ulicy Wilczyńskiego)

tel.: 89 543 83 72
kom.: 506 083 769

e-mail: info@okna.olsztyn.pl

Kontakt Kętrzyn

11-400 Kętrzyn, ul.Wojska Polskiego 14A

tel./fax: 89 751 11 13
kom.: 510 054 436

e-mail: ketrzyn@okna.olsztyn.pl

PLUS dla Ciebie
Plus dla Ciebie
ZADOWOLENIE NASZYCH KLIENTÓW
JEST NASZĄ SATYSFAKCJĄ!