O firmie

Strona główna » O firmie
O firmie

„PLUS” jest jedną z najdłużej istniejących na rynku firm branży okiennej w Olsztynie. Od kilkunastu lat oferujemy markowe okna, drzwi, rolety i bramy garażowe oraz zapewniamy profesjonalny montaż. Współpracujemy z wieloma firmami budowlanymi i deweloperami NIE TYLKO z Olsztyna. Obsługujemy również klientów z terenu województwa warmińsko-mazurskiego.

Naszym Klientom oferujemy tylko wyroby posiadające odpowiednie certyfikaty i atesty, gwarantujące wysoką jakość wyrobu. Ponieważ z uwagą śledzimy wszelkie nowości technologiczne, możemy naszym klientom zaproponować najnowocześniejsze rozwiązania techniczne. Zapraszamy inwestorów i kontrahentów ceniących profesjonalne doradztwo, wysoką jakość usług oraz renomowane produkty w atrakcyjnych cenach.

Zapewniamy kompleksową obsługę poprzez stworzenie szerokiej oferty asortymentowej, począwszy od wszelkiego typu stolarki okiennej i drzwiowej, przez bramy garażowe i przemysłowe, po konstrukcje aluminiowe i ognioodporne.

Na Państwa życzenie nasze wykwalifikowane ekipy montażowe zainstalują zakupione produkty.

Nie zapominamy także o gustownych dodatkach – w naszej firmie możecie Państwo nabyć żaluzje, rolety materiałowe, markizy i rolety zewnętrzne w szerokiej gamie kolorystycznej. Nasi Klienci zawsze mogą liczyć na pełną i rzetelna informację o naszych wyrobach, ich właściwościach i parametrach.

Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia, pomożemy Państwu wybrać odpowiedni produkt, dostosowany do indywidualnych potrzeb, funkcjonalny i zgodny z Państwa oczekiwaniami estetycznymi.Kontakt Olsztyn

10-686 Olsztyn, ul. Burskiego 24
(wejście od ulicy Wilczyńskiego)

tel.: 89 543 83 72
kom.: 506 083 769

e-mail: info@okna.olsztyn.pl

Kontakt Kętrzyn

11-400 Kętrzyn, ul.Wojska Polskiego 14A

tel./fax: 89 751 11 13
kom.: 510 054 436

e-mail: ketrzyn@okna.olsztyn.pl

ZADOWOLENIE NASZYCH KLIENTÓW
JEST NASZĄ SATYSFAKCJĄ!